Kde to bude a kudy se tam dostat?

Kde?

Hotel Luna

Hotel Luna v Koutech se nachází na Vysočině na břehu rybníka v obklopení luk a lesů. Nabízí ubytování v pokojích a apartmánech, jídla z čerstvých regionálních surovin a wellness centrum s bazénem, saunou a vířivkou. Hotel je výchozím bodem pro pěší turistiku, cyklistiku a výlety do okolí CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina. I přes klidnou polohu v lůně přírody je hotel snadno dostupný z dálnice D1 a nachází se na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Více informací o hotelu Luna a jeho nabídce naleznete na webových stránkách https://hotelluna.cz/.

Kudy?

Adresa:

Konferenční hotel LUNA***
Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázavou
GPS: 49°38’18″N; 15°17’57″E; 49.638N, 15.3E

  • Autem od Prahy netrvá cesta ani hodinu. Dálnici D1 opusťte exitem 66 a jeďte na Ledeč nad Sázavou. Cestou si můžete užít krásný výhled z mostu nad Želivkou. Asi 1 km před Ledčí zahněte doprava na Jihlavu. Ještě před první obcí odbočte u fotbalového hřiště a rybníka doleva na Kouty a pokračujte rovně. Po projetí obcí Kouty přijedete k rybníku, u kterého uvidíte hotel Luna.
  • Autem od Brna je cesta ještě snazší. Sjeďte z D1 na 81. kilometru a jeďte na Ledeč nad Sázavou. Hned za obcí Kamenná Lhota u rybníka a fotbalového hřiště odbočte doprava na Kouty a pokračujte rovně. Po projetí obcí Kouty přijedete k rybníku, u kterého již uvidíte hotel Luna.
  • Přímo před hotelem LUNA je autobusová zastávka „Kouty, Stavoservis, IPS“. Spojení doporučujeme vyhledat v IDOSu. Nedaří-li se Vám nalézt optimální spoj, můžete hledat i variantu do Ledče nad Sázavou (cca 8 km) či Světlé nad Sázavou (cca 14 km) či Humpolce (cca 15 km) a odtamtud jet taxíkem. Pro velké akce lze objednat i soukromý autobus na sjednaný čas.